Štítky: zelená obrazovka, Pozadie, pivo hodiny, photo studio fondov, Pozadie, novorodenca fotografie backround, zborové šaty, súprava photo studio, fotos štúdio, selene.

€13.08 €14.22
  • Skladom
  • w9733


  • Číslo Modelu: Non-Tkané Pozadí
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Iné
  • Štýl: Iné
  • Package: Áno
  • Materiál: Non-Tkané
  • Názov Značky: SITOO


Balík obsahuje:

1 x Pozadie (2m x 3 m)

Netkanej Textílie 2m x 3m foto Pozadie Fotografie Pozadí handričkou

100% Úplne nové ,Nikdy nepoužíval, Rýchle dodanie !

Úvod:

Ak je váš rozpočet je obmedzený, Non Tkané pozadia by byť jedným z vašich top výber. 2 x 3 m Non Tkané pozadí je dobré pre všetkých rôznych fotografov, od amatérov až po profesionálov. To je perfektné riešenie na výrobu foto a video pre web, predajcov a obchodných katalóg, najmä na Celej dĺžke portréty / strieľa alebo poskytnúť celé pozadie pre rôzne pózy modelu, v sede, stoji.

Špecifikácia:

Farby : šedá, khaki, zelená, červená, káva, oranžová, biela, žltá, tmavomodrá, ruža červená, ružová, obloha modrá, svetlo zelená, čierna

Non Tkané textílie, je nákladovo efektívne, ľahké a ekologické šetrné

Hladký povrch pomáha, aby nasiakli všetko svetlo, bez toho, reflexné

Môžete ľahko viseli

Prenosný a skvele v stálych štúdio

Rôzne farby umožňuje používať rôzne strieľa

Povoliť pre 5-8% výroba zmrštenie

Teplé Tipy:

Pre uľahčenie prepravy a balenia, produkty budú zložené a dodáva, čo v vrásky.

Nebojte sa, nebude to mať vplyv na používanie. Spôsob vymáhania je nasledovný:

1) Stlačte tlačidlo späť železnej na foto handričkou ho obnoviť, tým žehlenie.

2) S valec pevne zrolovať a čaká na 2-4 dni, bude obnovený do pôvodného stavu.

Balík obsahuje: 1 x Pozadie (2m x 3m) netkanej Textílie 2m x 3m foto Pozadie Fotografie Pozadí handričkou 100% Úplne nové ,Nikdy nepoužíval, Rýchle dodanie ! Úvod: Ak je váš rozpočet je obmedzený, Non Tkané pozadia by byť jedným z vašich top výber. 2 x 3 m Non Tkané pozadí je dobré pre všetkých rôznych fotografov, od amatérov až po profesionálov. To je perfektné riešenie na výrobu foto a video pre web, predajcov a obchodných katalóg, najmä na Celej dĺžke portréty / strieľa alebo poskytnúť celé pozadie pre rôzne pózy modelu, v sede, stoji. Špecifikácia: Farba : šedá, khaki, zelená, červená, káva, oranžová, biela, žltá, tmavomodrá, ruža červená, ružová, obloha modrá, svetlo zelená, čierna, Non Tkané textílie, je nákladovo efektívne, ľahké a ekologické šetrné Hladký povrch pomáha, aby nasiakli všetko svetlo, bez reflexné Môže ľahko byť zavesené Prenosný a skvele v stálych studio Rôznych farieb umožňuje používať rôzne strieľa Umožňujú 5-8% výroba zmršťovanie Teplé Tipy: Pre uľahčenie prepravy a balenia, produkty budú zložené a dodáva, čo v vrásky. Nebojte sa, nebude to mať vplyv na používanie. Spôsob vymáhania je nasledovný: 1) Stlačte tlačidlo späť železnej na foto handričkou ho obnoviť, tým žehlenie. 2) S valec pevne zrolovať a čaká na 2-4 dni, bude obnovený do pôvodného stavu.


Livinloud723
2020-12-15
5/5
The goods came very quickly! Super seller! The background is good (ordered white), but a little transparent.
Firsthugo
2021-02-03
1/5
Сам лот может и не плохой, но мятый на столько, что не выглаживается и в местах сгиба белые полоски, это делает фон совершенно бесполезным. Хочу сделать возврат
Demidov 43
2020-10-26
5/5
excelente
Olyamalchikova
2020-11-21
5/5
The background is not bad, everything corresponds to the description.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty