Štítky: fólie hot pečiatka, fólie hot, film fólie horúce lisovanie, bohemian rhapsody t tričko, falošné papier, fólie horúce lisovanie, a4 karta papier, transfer fólia a4, a4 vizitku, fólie, laminovanie a3.

€9.56 €10.07
  • Skladom
  • w93


  • Číslo Modelu: Zlato+Striebro
  • Názov Značky: suruech
  • Materiál: Fólie papier


100 Listov (Zlato+Striebro) A4 Veľkosť Fólie Papiere

O množstvo: Fólia je veľmi mäkké, tenké a ťažko počítať ručne, sme sa zbalil a počítať podľa stroj, zapísanej s našimi baliarne pred odoslaním von, ale stále niektorí zákazníci sa sťažujú, 2-3sheets chýbalo. Náš ochotný ponúknuť dostatočné množstvo, a tie nie sú problém, znížiť sťažovať, sme sa nastaví na 5% zľavu tvoria pár šancu straty teraz a potom, by ste mohli zvážiť pred mieste objednávky.

Vďaka za pochopenie! Pridať eleganciu do akéhokoľvek dokumentu vytlačené na laserovej tlačiarni, alebo kópiu stroj. Tlačiť dokument z laserovej tlačiarne alebo kopírky. Miesto fólie lícom nadol, šplhať stranou nahor, cez oblasť, ktorú chcete farbu. Teraz môžete železa, ďalej s veľmi horúce železo. Počkajte 30 sekúnd a lúpať. Môžete tiež spustiť cez laminator dodržiavať fóliu. Laser Fólia funguje tak, lepenie plastov v toner. Bude fungovať na atramentových tlačiarňach. Veci, ktoré budete potrebovať: Papier vášho výberu (ako dlho, ako môžete, dajte to cez laserové tlačiarne) laserové tlačiarne Fólie obrázok, ktorý chcete pridať k vášmu papieri. železa alebo horúce laminator Krok 1: Tlač obrazu na papier. Krok 2: Pokrytie vytlačený obrázok s fólie Krok 3: Používanie železa alebo horúce laminater na procese je Krok 4: Kôra fólie mimo papier Položky Zahrnuté:

50 ks Gold A4 Veľkosť Zlaté Hot Fólie, Papier pre Laminator

50 ks Strieborné A4 Veľkosť Zlaté Hot Fólie, Papier pre Laminator


Napísať recenziu

Súvisiace produkty