Štítky: vlákno sc, apc sc, ftth, optický, APC, čas domény reflektometra, apc konektor, otdr, mickey mouse mäkká hračka, optika pre lov.

€75.63 €151.25
  • Skladom
  • w9291


  • Číslo Modelu: SC APC Optické Vlákno, rýchly konektor
  • Názov Značky: AUA
  • Veľkosť: 33x32x45
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: TP-link
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Odporúčané Produkty

Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

TechnicalIntroduction

Fileld Montáž MESC250P SC/APC Rýchly Konektor pre FTTH môže poskytovať rýchle a jednoduché ukončenie

fibersin oblasti. Možnosti sú dostupné pre 900 micron umožňuje installer ukončiť a vytvoriť pripojenie

v priebehu niekoľkých minút na vybavenie a vlákniny patch panely. Tento konektor systém odstráni všetky požiadavky pre epoxidové,

lepidlá alebo nákladné vytvrdzovania rúry a leštenie a fibe ederface kontroly.

Funkcie

1. Nízke vloženie straty na úrovni 0,2 dB, ako 0,3 dB, zákazníkov voliteľné.

2.Vysoká strata návratu, 40dB, 45dB, 50dB, zákazníkov voliteľné.

3.Spoľahlivé, životnosť viac ako 500 krát párenie.

4.Nízka environmentálna citlivosť, prijať komplexné prostredie.

5.Použitie: Datacom telekomunikačné zariadenia na meranie single-mode lasery onú exkluzivitu FTTH projektov.

Špecifikácie

Položka

Paramete

Kábel Rozsah

3,0 x 2,0 mm Luk-typ Drop Kábel

2.0/3.0 vnútorné kábel

Priemer Vlákna

125µm ( 652 & 657 )

Povlak Priemer

250µm

Režim

SM

Prevádzkový Čas

o 15s(vylúčiť vlákniny prednastavenie)

Vkladanie Strata

≤ 0.3 dB ( 1310nm & 1550nm )

Strata Návratu

≤ -40dB

Úspešnosť

>98%

Opakovane Krát

>10-krát

Utiahnite Silu Nahé Vlákniny

>5 N

Pevnosť V Ťahu

>50 N

Teperature

-40~+85℃

On-line Pevnosť Test (20 N)

IL ≤ 0.3 dB

Durabiltiy (500-krát párenie)

IL ≤ 0.3 dB

Drop Test(4m betóne, po každom smere, trikrát celkovo)

IL ≤ 0.3 dB

Podrobné Obrázky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty