Štítky: pan nečistôt, pre cedidlom, šálku kávy, zelený čaj džbán, veľa z nehrdzavejúcej ocele, hrnček, hliadka packa, čierny listový čaj, baker chlapec spp, trendy cedidlom, die čaj.

€2.84 €4.74
  • Skladom
  • w9121


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele


RM17744605850429903 Balík obsahuje:

1Pcs X Nehrdzavejúca Oceľ Čaj Infuser

Špecifikácia Výrobku:

-Materiál:304 nerezovej ocele

-Dĺžka:14.5 cm

-Priemer:2.1 cm

Použite Postup:

1.Posuňte sifter nahor a otočte ho mierne.

2.Dať svoj obľúbený čaj do rúry, trubice.

3.Posuňte sifter dole a otočte ho zatvorte infuser úplne.

4.Dajte infuser do svojho pohára, potom nalejte horúcu vodu a strmé pre správny čas.

5.Zdvihnite infuser z pohára, potom užite si čaj čas.

O Produkte:

1. Čaj Infuser Ideálny pre všetky druhy čaju-listy, voľné list, bylinky, korenie, atď. Zabrániť sypaného čaju-listy a vyčerpaný čaj unikajúce z infuser efektívne.

2. Vyrobené z 304 nerezovej ocele, bezpečné a zdravé, žiadne poškodenie vášho čaju, ideálny pre všetky veľkosti čajové listy, ľahko sa čistí, opakovane a ušetriť peniaze.

3. Navrhnutý ako fajkárstva praktický háčik, štýlové a fantastické, je vhodné použiť, keď je pivo, čaj, háčik pomáha predchádzať čaj infuser proklouznout do šálku čaju.

4. Push a pull na prevádzku tejto úžasnej čaj infuser, stačí vytiahnuť toto potrubie ak chcete pridať čaj-listy, potom zatlačte ho zatvorte a dať ju do pohára alebo hrnčeka, čaká sa na niekoľko minút, kým sa nezobrazí požadovaný variť sila bolo dosiahnuté, a vychutnať si svoj dokonalý čaj.

5. Najlepšie použité pre domáce, neformálne miesto, alebo formálne miesto, obchodného miesta, office, atď, je to tiež ideálny darček pre vašich priateľov, rodiny a každý, kto miluje čaj.

RM17744605850429905


Napísať recenziu

Súvisiace produkty