Štítky: vysoká teplota vlákna syntetické parochne, mid kučeravé vlasy, parochne, africké parochňu, blond kučeravé čipky vlasy, hard rock tričko, synthet parochňu, veľké pletená parochne, minion reproduktor, kaylass pletená parochne, kučeravé šedivé vlasy, parochne.

€12.20 €22.60
 • Skladom
 • w8995


 • Hustota: 130%
 • Názov Značky: suri vlasy
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Materiál Triedy: Vysoká Teplota Vlákna
 • Položiek v jednom Balení: 1 Kus Len
 • Číslo Modelu: SURI-8028-1
 • Spp Veľkosť: Priemerná Veľkosť
 • Parochne Dĺžka: Krátke
 • Textúra: Kinky Kučeravé


Značka: Suri Vlasy Štýly: Syntetický Black Kinky Afro Kučeravé Parochňa Dĺžka: 12inch Model: SURI-8028-1 Materiál: Vysoká Teplota Vlákna Použitie: Ľahko urobiť sami aplikácie aplikácia trvá len približne 2 minúty a môžete si robiť to všetko sám, bez toho, aby niekto o pomoc. Veľkosť: veľkosť je nastaviteľná a nie sú kolíky alebo páska by mala byť povinná. To by mal byť fit na väčšinu ľudí Poštovné: Pri uskutočnení platby, budeme loď pre vás do 24 hodín. Veľkoobchod: prosím, obráťte sa priamo na nás!

SURI VLASY ------ High-end Kvalitu & Výhradne Predaj

Ako merať svoj parochňa je dĺžka

Je to štandardný spôsob merania parochňa dĺžka.Meranie je prevzaté z koruny na tipy na vlasy.Toto meranie je vždy uvedený pri vlasy sú rovné.

Toto meranie je vzhľadom k umožní určiť, ako dlho sa má parochňu bude na vaše telo.To je prevzaté z vlasová na vlasy,bude nad hlavami.

Dĺžka parochňa sa merať inak, ako predĺženie vlasov,parochne sa meria z koruny na tip vlasov,keďže rozšírenia sú rovnakej dĺžky, všetky nad hlavou,či je to koruna alebo šije.

1.Prečo farba nie vyzerá presne tak, ako obrázky zobraziť?

Iný monitor majú rôzne zobrazenia.Možno rovnakej farby, bude mať malý farebný rozdiel.

2.Prečo sa moje vlasy sa stávajú zamotaný?

Vlasy by sa stal zamotaniu v dôsledku sucha,ropa a nečistoty build-up,slanej vody a nie česanie z vašich vlasov denne. Uistite sa, umývať a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne.

3.Prečo dávka na vlasy zhadzovať?

Po nový výrobok bol vyrobený, bude tam mať nejaké plávajúce sušič na to, takže keď váš prvý pomocou, plávajúce vlasy vypadnú.

4.Môžem umyť & vysušte fénom na vlasy?

Môžete použiť jemný šampón a kondicionér na vyprať.Odporúčame tiež používať starostlivosť o vlasy im každých pár týždňov.Vlasy môžu byť ranu-sušené na nízke nastavenie, ale neodporúča sa to príliš často.

5. Môžem farbivo & Perm vlasy?

Parochne nemôže farbivo, je ťažké urobiť sami. Prosím, skúste to. Ak perm vlasy, požiadajte predávajúceho poradenstvo prvý.

6. Keď budete loď môj pozemok sa, keď som platil za svoju objednávku?

Tam bude 24-hodinová platby overenia, čas www.trojkolky-kvasnica.sk, budeme loď tovaru do 24-48 hodín po overení čas.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty