Štítky: anti mosquito obrazovke, Visel Dome Moskytiérou, mosquito net strešné okno, dvere obrazovke, chrobák nano, dvere komár obrazovke, hexbug, sklo nátery, posteľ moskytiérou, Čistý.

€4.90 €6.05
  • Skladom
  • w8945


  • Pevný Typ: Háčik & Slučky Upevňovač
  • Súbor Typ: Áno
  • Použitie: Okno
  • Druh: Dvere & Okenné
  • Číslo Modelu: Hmyzu Oka
  • Displej Sieťovina Materiál: pp+Nano-vrstvou


Balenie obsahuje:1 x Samolepiace Háčik Pásky + 1 x Č Samolepiace Slučky Pásky + 1 x Hmyzu Oka

Farebné možnosti:

Šedé = Gray Net + Black Háčik Slučky

Čierna = Black Net + Black Háčik Slučky

Biela = Biela Net + Biela Háčik Slučky

Ak potrebujete zmeniť Farebnú kombináciu, prosím, kontaktujte nás.

vyberte položku 1 ako množstvo,dostanete 1 meter dĺžky. vyberte položku 2 v množstve, ktoré budete prijímať, 2 metre dĺžka.

Vyberte si veľkosť, napríklad: Vaša objednávka bude: 1 ks Čierna 1 m Šírka dostanete ---1m šírka x 1m dĺžka Black Net + 4 Metrov Black Háčika a Slučky v Prípade vašej objednávky je: 2 ks Čierna 1 m Šírka dostanete ---1m šírka x dĺžka 2 m Black Net + 4 Metrov Black Háčika a Slučky Upozornenie:Ak potrebujete>1 m,nebudeme ostrihať. podpora: kúpiť 3 dostanete jeden Vybrať veľkosť, napríklad: Ak si kúpite 1,5 m šírka x 3 m Dĺžka, ktorý ste dostali je 1,5 m x 3 m(objednávky) + 1,5 m x 1m (zadarmo), ( Poznámka:nie je rez,takže to, čo ste dostali je kompletný oka 1,5 x 4 m)

Ak potrebujete customied veľkosť, Prosím, kontaktujte nás. Veľkosť oka: o 8 ks oká v 1 cm. 20 x 20 oká v 1 x 1 palec oblasti, ktoré umožňuje jasnú viditeľnosť, zatiaľ čo ešte môže izolovať hmyzu veľmi dobre. Je to viac odolné proti poškriabaniu a odolný ako tradičné polyester magnetické obrazovke záclony, ktoré vydržia niekoľko sezón a ťažko pazúr zlomený mačky. Výkon Neviditeľné obrazovke sieť je vyrobená z PP vlákien a nano-vrstvy. To je ľahké, šetrné k životnému prostrediu a zdravé. Bez chuti, UV Ochrana, prijať ploché tkanie technológie, chemické odolnosť proti korózii, non pošmyknutia drôtu, trvanlivé; umožňuje dobré prúdenie vzduchu. Dobrá rozmerová stabilita, stredná tvrdosť, hladké, nie je ľahké zmenšovať a nedeformujte, dobré pevnej polohe. 1) Pre muchy, osy, komáre, mory hmyzu. Ohňovzdorných. Životnosť až 5 rokov, odolné a ľahko sa čistí, Umožňuje dobré prúdenie vzduchu. 2) Farba - Šedá/Biela/Čierna, Robustný, vodotesný a ľahko pracovať s vzhľadom na to, že je pružná a ľahko rezať. 3) oka dorazí zložené, aby poštovného na minimum / tepelnú Odolnosť -35c do +80c Plameň Odpor - samostatne hasiaci 1,25 mm Otvory, Vysoká Pevnosť & Semi Pevné, Vyberte Počet Metrov Potrebné, Dodávané V Nepretržitej Dĺžky 4), Uložené na vzduchu, klimatizácia bill v lete stále môže izolovať hmyzu veľmi dobre.

5) veľkosť Ôk: o 8 ks oká v 1 cm. 20 x 20 oká v 1 x 1inch oblasti, ktoré umožňuje jasnú viditeľnosť, zatiaľ čo ešte môže izolovať hmyzu veľmi dobre. 3. Package: okno obrazovka je zrolovať alebo zložiť zásielku(v závislosti od oblasti),tak zaniknúť je normálny,nemá vplyv na bežného používania,keď otvoríte balík,prosím, trhajú sa ručne,nepoužívajte nožnice,V prípade zlomil. Poznámka: Ak sa vyskytnú nejaké vrásky, prosím, nebojte sa, to by zmizli po dlaždice alebo zavesiť na obrazovke a na chvíľu. Vzhľadom k priestoru obmedzenia na obrazovke nahradenie je zložiť v balení. To by mali byť opatrní pri otváraní balenia, ktoré sa nemajú používať nožnice alebo ostré nástroje, aby sa zabránilo priadza rozbité,dúfam, že sa vám môže porozumieť. Teplé Tipy: 1. Udržujte okno oka ďaleko od plameňa. Utrite prach z rámu okna, pred inštaláciou oka. 2. Umyť pod 30 stupňov celzia. Nie je žehlička. 3. Uistite sa, že rámu okna je vyčistiť úplne predĺžiť životnosť suchým zipsom. 4. Aby sa zabránilo poškodeniu na obrazovke oka, prosím, nepoužívajte nožnice alebo ostré nástroje na otvorenie balíka.


Gburchell
2020-11-04
3/5
For such money, you can buy a finished product, and this product still need to be sewn yourself

Napísať recenziu

Súvisiace produkty