Štítky: slush šteňa pohár, slush machin, bottl vody, slush, v modelovaní nechtov, strollgirl kúzlo perličiek, disney hrnček, deicer, mrazené sklo, shaker bottl.

€13.33 €19.03
  • Skladom
  • w8898


  • Materiál: Silica gel
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Pohár


Vlastnosti: Rýchle zmrazenie technológie -transformovať svoje obľúbené nápoje (napríklad cola a šťavy) do osviežujúci slush v priebehu niekoľkých sekúnd. Len skladovať v chladničke, pred použitím (upraviť pohára vložte do vhodnej teplote). Mäkké silikónové pohár umožňuje prenos studený vzduch priamo do nápoja. Osviežujúci a jednoduché použitie-dizajn vám umožňuje jednoducho vychutnajte si lahodný Slushy. Vymeniteľné dome kryt pomáha zabrániť úniku , a opakovane lyžice lyžice vám umožňuje vybrať si, či na holičkách alebo upratovať osviežujúci potravín. Neriedený pochúťka-Väčšina domáce výplachom použitie zmesi ľadu a džús na dosiahnutie semi-mrazené konzistencie, ktoré môžu viesť k zriedením pôvodnú chuť. Nevyžaduje ľad, ale používa mraznička obloženie, ako jej chlad zdroj. Výsledkom je čistý, saccharified verziu váš obľúbený nápoj, ktorý chutí presne ako originál nápojov. Prispôsobiť vašej pohode nekupujte obmedzené zablatené príchute v cukrární. Používať ho prispôsobiť svoj vlastný studený nápoj. Môžete namočiť do čistej vody, mrazené cappuccino alebo aby ľadový ľadový čaj. Pridať takmer všetky ľadový nápoje, masáže rýchlo, a potom sa tešiť na novú verziu vášho obľúbeného nápoja. Opakovane použiteľné, prináša neobmedzenú zábavu-opakovane použiteľné, a umývateľné v umývačke riadu. To umožňuje vyskúšať novú chuť každý deň alebo raz za hodinu. Len umyť z pohára a refreeze začať ďalší zmrazenie dobrodružstvo.

Bezpečné a netoxické-Všetky diely sú non-jedovaté, potravín,-trieda a BPA-free, takže jediné, čo budete musieť obávať, je hrozné mozog zmraziť.

Popis

Kapacita: 301-400 ml

Farba: červená/žltá/zelená

Materiál: Silikón

Veľkosť: 10.6*20.6 cm


Napísať recenziu

Súvisiace produkty