Štítky: mol odstraňovač berruga, mol odstraňovač urob si sám, ružová mol odstránenie, mol odstraňovač tvár, krásy mol odstránenie, nevi mol odstránenie, trvalé odstránenie mol, čínsky mol odstránenie, krtkovia odstraňovač, zázrak mol odstránenie.

€13.13 €17.99
 • Skladom
 • w762


 • Názov Značky: TMISHION
 • Batéria:
 • POUŽÍVA SA PRE: Spot Tetovanie Pehaveniu Odstránenie Nastavenie Pera
 • miesto pôvodu: Čína
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Zdroj Napájania: Nabíjateľná Batéria
 • Powered by: Nabíjateľná Batéria
 • Veľkosť: Approx. 18 x 18 x 4cm
 • Hmotnosť Balenia: Approx. 150g
 • Materiál: Iné
 • Výrobný proces: Stroj Vyrobený
 • Druh: Blackhead Odstraňovač
 • Farba:


Stroj prijala špičkové technológie a elektrické ion sýtenie oxidom uhličitým funkcie, ktoré môžete efektívne usporiadať pehy okamžite, ako bunadı plakety, ploché krtkovia atď. To má žiadne krvácanie v používaní, žiadne vedľajšie účinky po použití, pomáha vám dosiahnuť krásu.

Funkcie:

Z nehrdzavejúcej ocele mieste pero je non-jedovaté, hygienické, nepríjemný ku korózii pre bezpečné použitie.

Prijaté vysoké technológie, mikropočítačové ovládanie, ktoré je bezpečné, rýchle a pohodlné.

Pomocou 6 gears nastaviteľné kontroly na mieste výkon pre spoľahlivé a inteligentné zaobchádzanie.

Unikátne elektrické iónová technológia, nemá žiadne krvácanie v procese, žiadne vedľajšie účinky po použití, pomáha vám dosiahnuť krásu.

Vstavaná batéria, je to pohodlnejšie nosiť a používať, plus môžete používať viac ako päť hodín, v jeden čas.

LCD displej ukazuje, koľko energie to je a úrovne výstroj, ktorá je veľmi jasné, prečítajte si jeden z nich.

Špecifikácie:

Materiál: ABS

Napájaný: Nabíjateľná Batéria

Farba: Rosegold, Zlatá, Biela

Veľkosť: Cca. 18 x 18 x 4 cm

Batéria: 2000mAH

Hmotnosť Balenia: Cca. 150g

Položka Typ: Spot Odstránenie Stroj

Funkcia: Odstránenie Mieste, Tetovanie, Pehaveniu, Granuláciu

Úvod Do Prevádzky:

1. Tlačidlo Power(On/Off): Dlhé stlačte tlačidlo na 3 sekundy na zapnite LCD displej, ktorý zobrazuje silu a výstroj polohe(predvolené 1.), ak nie je prevádzku za 30 sekúnd, obrazovka sa vypne. Pre otočiť obrazovku znova zapnúť, stačí, aby stlačením ľubovoľného tlačidla. Krátke stlačte tlačidlo (Zap/Vyp) prepnúť výstupný výkon pre jednu bunku predstavuje súbor existuje päť stánky a môže byť upravená.

2. Pracovné Tlačidlo(Oddialenie): Stlačte tlačidlo z tlačidlo začať pracovať, na LCD obrazovke bliká pre indikáciu normálnej prevádzky, uvoľnenie prestať pracovať.

3. Ochrana: Dlho stlačte(Z) tlačidlo pre 2 minút zastaviť výstupné zariadenia, ak je potrebné pokračovať v práci, prenájom kľúč a stlačte opäť tlačidlo.

4. Displej a Poplatok Popis: indikátor Batérie pre mobilný predstavuje asi 20% elektrickej energie, keď batéria prihláste sa blikajúce, prosím, nabite ju. Výstroj usporiadanie je pre bunky predstavuje posun od zhora nadol 1-5 stánky, postupne zvyšuje. Keď úroveň nabitia displej bude nasledovať bije, bije celej siete, ktorá je už plná, prístroj sa automaticky vypne po celej nabíjačky. Black štátu v čase nabíjania stlačte tlačidlo napájania svieti, displej LCD( pri moci je príliš nízky, LCD podsvietenie nemusí svetla dočasne, je to normálny jav, poplatok sa rozsvieti.

Ako Používať:

Odstránenie mieste:

Vrátane kontaktu na mieste miesto sa pohybuje dopredu a dozadu mierne, môže byť jasne zistené, že melanín v elektrických akupunktúra po saul zoom black spadne. Ak zrážky plytké škvrny, oblasť je leeser, môže odstránenie. Ak väčší priestor pigmentácia je hlbšie, musí byť 2-3 krát vysporiadať s viac vhodné, by tiež mala venovať pozornosť kaderníctvo pri používaní elektrických akupunktúrnej liečby. Okrem toho, vedenie zákazníkov predstavujú, podľa kaderník s ručné elektrické akupunktúra by rovnováhu jitter, vyhnúť spôsobiť popáleniny pri spracovaní, odtiene, ovplyvniť hojenie rán, zanechať jazvy jav.

Odstránenie Dot mol:

Venovať osobitnú pozornosť rozlíšiť mol rozsahu, niektoré krtkovia rásť na povrchovej vrstvy pleti a rast koreňov mólov, hlboké podkožného tkaniva, vrátane použitia ihly v čase, keď na konci rezu povrchu krtkovia, najlepší spôsob, ako spáliť v malých štvorcov. Ak rast pomerne hlboké mol, okrem by sa mali vyhnúť zápalu po spracované, radšej byť v 2-3 dni pred hojenie rán výživný krém potiahnuté malých živých buniek, môže zabrániť kože konkávne motykou. Keď utieranie výživy mráz, by mali venovať pozornosť na rany s zápal situáciu, to nie zničiť.

Odstránenie granuláciu:

Elektrický akupunktúra ústa mierne kontakt granulácie, derivátové granuláciu koreňových buniek na rádium dadio ihly spálil na smrť, Asi týždeň po granuláciu môže spadnúť na ich vlastné, napríklad granuláciu je malé, môžete použiť rádio jednorazové ihly pálenie živnú pôdu pre granuláciu. ako granuláciu je veľká,povinnosť napáliť pre mnoho krát, menej ovplyvňujú hojenie.

Odstránenie tetovania:

Centrálne napáliť tetovanie, ak jeho plocha je väčšia, je vhodné použitie veľkej ihly, spôsob horenia, tetovanie, približne rovnaká ako skenovanie mieste, prevádzkový čas môže byť o niečo dlhšie a oblasti(viac ako 3 cm) treba riešiť mnoho krát, nikdy jeden čas. Inak, náhodou baktérie, infekcie, ktorých dôsledkom je nepredstaviteľné. Kozmetika a zákazník by mal byť opatrný. Ak máte vážny zápal situáciu čo najskôr do nemocnice na ošetrenie.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty