Štítky: audi a3, obd tesla, audi a6 c6 bluetoos, bluetooth suzuki sx4, bluetooth honda, ford 6000cd bluetooth hudba, cayman strane prieduch, 2004 mini cooper, canbus mercedes w203, honda accord bluetooth audio.

€10.87 €13.26
 • Skladom
 • w595


 • Moc Von: Iné
 • Názov Značky: Vieruodis
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Položka Veľkosť: Iné
 • Rozhranie: Bluetooth
 • Napätie: 12V
 • Špeciálne Funkcie: bluetooth, aux prijímač
 • Druh Materiálu: Iné
 • Názov Modelu: bluetooth, aux kábel
 • Položka Hmotnosť: 0.1kg


>>>

Stručný Zavedenie Nového Výrobku

Modul vám pomáha prehrávať hudbu uloženú na zariadenie s technológiou Bluetooth na rádio prostredníctvom bezdrôtového prenosu, ktorý rieši problém, že vzhľadom na nedostatok vyhradené audio vstup porty a nevýhody používania signálne káble v aute stereo.

Poznámka

1.Prosím potvrď, či obsahuje stereo AUX, alebo letného criginal rozhranie pred nákupom.Môžete sa obrátiť na náš personál na opýtajte sa viac podrobností o modul alebo prijať elektronický manuál,ďakujem!

2. Tento modul typu nepodporuje hands-free hovoru :To nepodporuje prijatie/zavesiť pod prostredníctvom autorádia tlačidlá a volantu tlačidlá

3. Tento modul nemá podporu pre bluetooth AVRCP Ovládanie :To nemôže cez autorádio pomocou tlačidiel alebo volant tlačidlá na Prev/Next Sledovať,Pozastaviť/Prehrať,Rýchle pretáčanie dopredu/dozadu

>>>

Funkcia

1. Plug & Play:nainštalované prostredníctvom originálneho CD meniča port, ľahko a rýchlo, dokonale integrovaný s autom.

2. Bezdrôtové A2DP) Prehrávanie : ľahko streaming hudby pre zariadenia bluetooth do továrne auto stereo systém.

3. Hifi Zvuk : Pripojený na auto stereo, bankovým postroj,bez rušenia a bez straty kvality zvuku,súperiť originál CD zvuk.

4. Umožní ľahko sa populárne konfigurácia advanced auto stereo,je najlepšou voľbou pre bezpečnú jazdu a radosť z digitálnej hudby.

Špecifikácia

Vstupné napätie : 4.5 V ~14.6 V DC

Prevádzkový Prúd : 600mA

Pohotovostný Prúd : 20mA

DAC Rozlíšenie : 20bit

Celkové Harmonické Skreslenie : 0.05%

SN Pomer : 90dB

Frekvenčná Odozva:20HZ-20KHZ

>>>

Kompatibilné modely

pre RNS-E navigáciu nainštalované pre Audi A3, A4, A6, A8, R8, TT

pre RNS-E navigáciu nainštalované pre Lamborghini Gallardo

Poznámka:

V niekoľkých modeloch po inštalácii je potrebné kód AUX IN. Dostať do kontaktu s pre Audi alebo na Lamborghini workshop.

Nie je vhodný pre vozidlá s továrensky vybavené AMI / MMI (pre Audi music interface) navigačný musí byť najmenej.

Majú softvéru index 650.

>>>

Package Zahrnuté

1x bluetooth, aux kábel

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za tovar vrátane prepravných nákladov. Pošleme položky, akonáhle je to možné. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže mať vplyv na čas, ktorý ste si zásielku. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie zdroje, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty