Štítky: nočné wifi kamera, skryté kamery wifii, mini spycam wifi, fotoaparát skryté špionážne, kamera mini špionážne, auto camcoder, miniatúrne hd kamerou, full hd led projektoru, dobre sa nosí malá kamera, kamery hd.

€24.63 €30.79
  • Skladom
  • w50


  • Názov Značky: FGHGF
  • Typ Pamäťovej Karty: ŽIADNE
  • High Definition Podporu: Iné


#{TIT LE}

1:Advanced P2P Technológie: Vyvinutý na základe 2.4 G WiFi technológie a prijíma P2P (Point-to-Point) technológia, ktorá umožňuje použitie je bez akýchkoľvek nastavenie. Fotoaparát kit s WiFi modul vám umožní vysporiadať sa s diaľkovým ovládaním na mobilné zariadenie. A môžete pozrite sa na video kedykoľvek a kdekoľvek váš smartfón a tablet PC. H. 264(komprimovaný formát)funkcia zabezpečuje jeho vynikajúci výkon a stabilitu.

2:High-výkon: Prijíma jedinečný dizajn, podporuje foto snímania, video streľba s o nahrávanie, detekcia pohybu a funkciou budíka, tiež podporujú monitorovanie a nahrávanie v rovnakom čase. To bude nahrávať video automaticky, keď zapnete fotoaparát, ľahko sledovať svoj domov aj keď práve nie ste v kancelárii. V detekcie pohybu režim, začne nahrávanie automaticky, keď fotoaparát alarmy, starostlivosť dokonale pre váš domov bezpečnosti, nahrávanie, čo chcete.

3:Mufti-rozhranie Dizajn: Vybavený Mini USB 2.0 rozhranie (pre nabíjanie a prenos dát) a TF Card Slot(Podpora TF kariet až 128GB), dostatok priestoru na uskladnenie. Široko Použitie: Po pripojení cez Bezdrôtové pripojenie WiFi, môžete ľahko dosiahnuť P2P (Point-to-Point) monitorovať alebo prezerať prostredníctvom smartphone/Tablet PC kedykoľvek a kdekoľvek. Prvý výber bezpečnostný monitorovací pre rodiny, obchod,sklad, kancelárie, malé a stredné podniky, atď. To je verných stráži a chráni váš majetok, deň a noc.

4:Pozornosť: 1.Zabezpečiť dostatočné množstvo elektriny pre WiFi rad produktov extra veľkú spotrebu energie. Nezabudnite, že by to malo byť používaný po úplné nabitie; nedostatočné množstvo elektriny bude viesť k zlé spojenie, zlyhanie na signál vyhľadávanie, časté off-line a nestabilná, video atď.Takže, ak sa stretnete s problémom je uvedené vyššie, prosím, nabiť zariadenie a znovu ho spustite po nabití. Krok bude riešiť všetky problémy.

5:2.Napríklad, WiFi, kamera, raz napájania, indikátor udržuje lit. Žiadne spojenie v rámci tohto štátu. Zapojte ho do svojho mobilného telefónu, kým indikátor bliká.3.Nikdy sledovať videá priamo otvorenie mobilného softvéru. Uistite sa, že ste už pripojený hot-spot tejto WiFi produktu pred otvorením softvéru. Inak, môžete sa nepodarí sledovať videá normálne.

Farba: Čierna

Materiál: ABS

Obsah Balenia:

1 * Mini WiFi P2P Fotoaparát

1 * Batérie

1 * USB Kábel

1 * Anglický Manuál

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


Tranterjr
2020-12-27
1/5
The camera is to date not been delivered.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty