Štítky: Ručné čerpadlo, požičovňa co2 čerpadla, požičovňa časti veľké, mini čerpadlo voda, ručné čerpadlo, koleso čerpadla, bicycl, čerpanie vody, vzduch akvarijné čerpadlo, boja nafukovacím.

€4.19 €5.24
 • Skladom
 • w35


 • Názov: Prenosné Požičovňa Mini Ručné Čerpadlo
 • Názov Značky: Západ Bicykli
 • Veľkosť: zadarmo veľkosť
 • Materiál: Hliníkové Zliatiny
 • farba: Čierna / Červená / Strieborná
 • Hmotnosť: About 58.5g ( only pump)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • SKU: YP0711076,
 • Funkcie: Oblek pre Schrader Ventil a Presta Ventil


Požičovňa Čerpadla Meno: WEST CYKLISTIKA Koleso Čerpadla Inflador Bicicleta Požičovňa Vzduchu Čerpadlá Pre AV/FV Cyklistické Nafukovacím MTB, Zliatina Mini Ručné Čerpadlo Bicyklov Pneumatiky Čerpadla

Informácie o produkte Názov: Prenosné Požičovňa Mini Ručné Čerpadlo Farba: Čierna / Červená / Strieborná Materiál: Zliatina Hliníka Váha: Cca 58.5 g ( len čerpadla) Veľkosť: O 9.7 *2 cm ( po rozšírenie: o 15*2 cm ) Funkcie 1. Oblek pre Schrader Ventil a Presta Ventil 2. Ľahký a Prenosný (môžete dať do vrecka) Názov:Prenosný Mini Čerpadlo

Materiál:Hliníková Zliatina

Čerpadlo Farba:Čierna

Max. tlak:100 PSI

Veľkosť:17*2cm

Kompatibilné:Presta & Schrader ventil

Oblek pre:Horské Bicykle, Cestné Bicykle,Lopty,Plávanie Kôl

Nastaviť Jednotky:Čerpadlo s hadicou, loptu, ihly,skrutky,clip,plyn pin

Platby

Akceptujeme tieto platby: Kreditnú Kartu, Escrow(Alipay), Beloto, MoneyBookers, Západ Únie, T/T, atď. (Master Card, VISA, Bank of China, QIWI, atď.)

Návrat Politiky

Vrátime vám ak vrátite položky v priebehu 2 týždňov od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba

Ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Zabezpečujeme aj na údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Veľkosť, alebo Fit Problémy,

Rozmery sú znázornené so špecifickými merania v podrobnej špecifikácie. Prosím, skontrolujte špecifikácie skôr ako zadáte objednávku. Obvykle povolenú rozdiely vo veľkosti, ktoré sú približne 0,5 palca na meranie. Ak zistíte veľkosť produkty nie sú vhodné, môžete sa priamo obrátiť na nás.


Coconutmasaya30
2020-11-10
5/5
Good product fast delivery
Sergo Ogres
2021-01-12
5/5
It's pretty small, I haven't tried. See if it gives good air, but if what you're looking for is to take up little is great!
Tandadeca
2020-09-25
5/5
Everything came as described with all the accessories. Haven't tried how good it works yet, though. Shipping time was fast. It is smaller than I expected,

Napísať recenziu

Súvisiace produkty