Štítky: batéria ipod classic 7. generácie, ssd teclast, ipod classic 7. generácie, classic ipod, ipod classic 7. doska, ipod classic 7. gen prípade pevného, imac ssd upgrade kit, ipod photo, polovicu x, n480.

€24.35
  • Skladom
  • w275


  • červená: Plastové
  • Položka Druh: jack konektor
  • Kliknite na tlačidlo koliesko: Tlačidlo
  • Materiál: Plastové
  • Číslo Modelu: IPC
  • Názov Značky: Knotolus
  • Package: Áno


Popis produktu: nový U2 červená click wheel pre ipod 6. gen classic 80gb dokonca vzal 120 gb, 160 gb a 7. 160gb

kvalitný výrobok, dobré urobiť opravu alebo modernizáciu použitie

5 ks/veľa, cena za 5 ks

ak chcete veľké množstvo, prosím, kontaktujte nás

Poštovné A Balné

1.Predvolený spôsob dopravy je Registrovaná Air Mail, podľa kupujúci je umiestnenie budeme loď do Číny Príspevku Registrovaný Air Mail, ePacket, Post NL, alebo DHL elektronického obchodu a pod. Všetky spôsoby dopravy sú s sledovacie čísla. 2. Dodacia lehota: Podľa kupujúceho miesto väčšinu času to zaberie 8-35 pracovných dní. Poštovné a Južná Amerika, východná Európa môže trvať dlhší čas. Zlé počasie, colná kontrola a sviatky niekedy spôsobí oneskorenie dodávky. 3. Ak je doručenie trvá oveľa dlhšiu dobu, alebo položka, ktorú dostal má problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám vrátenie peňazí alebo reship. Ale nemôžeme dovoliť škody spôsobené kupujúcim nie je v poriadku prevádzky.

Záruka:

1. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím mailom na podrobné vrátenie postup.

2. Ak máte chybné položky, ktoré si želáte vrátiť alebo vymeniť, kontaktujte nás prosím do 2

pracovných dní odo dňa youreceive zásielky. Zákazník je zodpovedný za prepravné náklady na akýkoľvek vrátený tovar.

3. Urobíme výmenu závisí od našej k dispozícii skladom. Všetky vracia musí byť nepoškodený. Produkty poškodený v dôsledku nesprávneho alebo nedostatočného obalu, keď sa vrátil nie sú udelené podmienky záruky.

4. Ak chybné situácia si všimli, v priebehu 10 dní po pôrode, prepravu, poistné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné.

Spätná Väzba Politiky

Mohli by ste mi poslať e-mail o akejkoľvek otázke preferované produkty a odpovieme vám na prvý raz. Prosím, dajte nám vedieť, že ste spokojní so svojím nákupom zanechaním pozitívnu spätnú väzbu. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom nás negatívnu spätnú väzbu, komunikácia sa môže vyriešiť 99.9% problémov, sme starostlivosť o každého jedného zákazníka. Necháme si pozitívnu spätnú väzbu, keď si odišiel, jeden pre nás .


Napísať recenziu

Súvisiace produkty