Štítky: vzduch die brúska, 100w led smd, bicykel benzínovej pumpy, au konektor typu c, uhol brúska pneumatická, brúska mini, angl brúska, vzduch súbor, bulharský nabíjateľná, brúska burín.

€133.35
  • Skladom
  • w1328


  • Číslo Modelu: UR-120
  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Druh: Die Brúska
  • Zdroj Napájania: Pneumatické
  • Hmotnosť: 370g
  • Názov Značky: Besdia
  • Rozmery: 30x208L (mm)


US $ 6 / Cena

USA $ 5.18 / Cena

USA $ 6.4 / Cena

USA $ 25.9 / Cena

USA $ základné vzdelanie 3,57 / Cena

USA $ 3.34 / Cena

USA $ 27.49 / Cena

USA $ 158.7 / Cena

USA $ 32.08 / Cena

USA $ 125.35 / Cena

USA $ 137.88 / Cena

USA $ 74.75 / Cena

UR-120 Recipro Vzduchu Lappers Vysokým krútiacim momentom, tichým chodom a nízke vibrácie. Dlho vratný ťah obleky pre lapovanie veľké plochy, a vynikajúci na odstraňovanie ostrín, alebo frézovacie práce lejacích častí. Skladom Tlak Vzduchu Hmotnosť Rozmer 1,2 mm 90psi (6.2 kg/cm 2 ) 370g Ø30x208L (mm)

Valné zhromaždenie

V záujme dosiahnutia najlepšieho stavu, pneumatického náradia a predĺžiť jeho životnosť, je potrebné pripojiť tri body v kombinácii dosiahnuť schopnosť odfiltrovať vodnej pary, kontrolu príjmu tlak a mazanie. Handpiece Tri miesta zmes ompressor

(Filter· Regulátor· Lubricator)

Zlepšiť využitie výkonu a život požiadavky:

V záujme dosiahnutia najlepšieho stavu, pneumatického náradia a predĺžiť jeho životnosť, je potrebné pripojiť tri body v kombinácii dosiahnuť schopnosť odfiltrovať vodnej pary, kontrolu príjmu tlak a mazanie.

l Pred použitím pneumatického náradia, skontrolujte, či je tam dostatok oleja v olejovej pan rámci tri-point spojenie.

l tri-bod zmes vstupný tlak v 90 psi (6.2 kg / cm 2 ) je najvhodnejšie podmienky pre použitie.

l Pred použitím skontrolujte, či tri-bod kombinácia fľaša na vodu je plná, ak prvý plný vody budú vypúšťané.

l Nastaviť tri-bod zmes oleja príjem, odporúča sa, o 2CC za minútu (často používané).

l Ak narazíte na dovolenku alebo nepoužívajte pneumatické nástroje na dlhú dobu, v prvom otvorení, prosím, zdvihnite kombinácia troch bodov do oleja za minútu 4CC, počas otvárania pneumatické nástroje na nízke otáčky voľnobehu 20-30 sekúnd, tak, že olej je naozaj Po mazanie každej časti, a potom nastaviť na normálnu rýchlosť použitia je lepší.

l Výber mazív: nepoužívajte príliš hrubé mazivá, je odporúčané používať v obehu oleja R32. Prevádzky, start / stop, nastavenie:

§ ZAPNUTIE / VYPNUTIE je prevádzkovaná v rotačným spôsobom. Keď prepínač ventil tela smeruje užívateľ, otočte ju proti smeru hodinových ručičiek a otočte ním v smere hodinových ručičiek (VYPNUTÉ).

※ Pred použitím pneumatického náradia, skontrolujte, či je prepínač v "OFF" stav.

§ Pri zapnutí pneumatické nástroj prepínač, prosím, zapnite 90 °, tak, že môžete dosiahnuť maximálnu rýchlosť, ak uhol otáčania je príliš veľký, nie len žiadny vplyv a spôsobí prepnutie ventilu mimo škody. ochranné zariadenie

Prosím nosiť žiadne ochranné zariadenia, napríklad ušné chrániče, okuliare, bezpečnostné zástery, prilby, rukavice, a tak ďalej. Pneumatické náradie po použití nástroja sa musia udržiavať v čistom, suchom mieste, a odporúča sa skladovať pri konštantnej teplote, aby sa zabránilo náhlej zmene teploty prostredia. Nepúšťajte pneumatického náradia, keď pneumatické nástroj nie je úplne prestalo počas operácie. Podrobné pravidlá bezpečnosti a pripomienky

Pri použití pneumatické nástroje, bezpečnosť je hlavným úvahy. Pneumatické nástroj musia byť prevádzkované v bezpečnom stave. Prosím, prečítajte si nasledujúce ustanovenia pred použitie a použitie v pneumatických nástroj bezpečne.

§ Tejto pneumatické nástroj je určený na brúsenie alebo rytie a jemné leštenie a ďalšie priemyselné aplikácie, nepoužívajte telo!

§ Skontrolujte tlak vzduchu pred prevádzku, tlak pod 90psi (6.2 kg / cm 2 ) zníži rýchlosť a silu, ale vyššia ako 90psi bude viesť k rýchlosti ovládanie , ktoré je verydangerous , a skráti životnosť nástroja!

§ Prosím, použite kvalitný brúsny dodávky, prosím, nepoužívajte poškodené materiálov s nízkou kvalitou, alebo nekvalitné.

§ Ak hluku obrázok prekročí 85 dB (A) počas prevádzky musí prevádzkovateľ zátkové chrániče sluchu alebo ušné chrániče.

§ Použitie operátora na dlhší čas môže spôsobiť zranenie v dôsledku vibrácií, najmä palm a rameno. Práca škody spôsobené vibráciami, závisí od mnohých faktorov, ako napr. typ spotrebný materiál používané, proces, používateľa fyzický stav, pracovného prostredia, pracovných hodín, teplota, a tak ďalej. Takže musí prevádzkovateľ používajú pneumatické nástroje v súlade s ISO5349 ustanovenia výstavby.

§ Pri používaní dávajte pozor na vlasy, voľné oblečenie alebo zviazať, aby sa zabránilo sú zapojené do pneumatické nástroje.


Erai2011
2020-09-13
5/5
Good quality and works well. More expensive than competitors products but it is worth it.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty