Štítky: ankl podporu, ankl, noha popruh, čipky členok stabilizátor, členková bandáž na, nohy chrániť, členok zábal, členok zámok, vnútrozemská ssd, koleno ortéza.

€3.13 €4.07
  • Skladom
  • w1292


  • Číslo Modelu: /
  • Materiál: Zmesové Tkaniny
  • Názov Značky: Aolikes


Funkcie:

1. Bandáž na členok, cvičenia a rôzne podmienky: mierne a stredne nohy zranenia, zlomeniny, zápal šliach, chronické členok nestability, a ďalšie podmienky sa odporúča spôsobiť bolesť, opuch, nestabilita a členok nepohodlie. Tento chránič poskytuje dobrú oporu, aby sa zabránilo zraneniam počas cvičenia. Je to tiež skvelá voľba pre stabilizáciu členok počas denné športové aktivity.

2. Dôležité pohodlie a voľnosť pohybu: koleno podložky sú vybavené pevné a stabilné vonkajšieho plášťa, a odnímateľná podšívka je z opotrebovaniu, mäkká a priedušná, vlhkosti wicking, elastickej tkaniny, aby členok v pohode a pohodlné. Dizajn držiak uľahčuje dôležité voľnosť pohybu pri zohľadnení pohodlie a stabilitu.

3. Multi-funkčné ultra-tenký dizajn: ultra tenký dizajn, môžete nosiť väčšina obuv vo vnútri. Použite ľavé a pravé členky.

4. Inovatívne vlastnosti a účinky: je Vybavený dvoma tuhého vonkajšieho plášťa podporuje navrhnuté podľa anatomickej zásady, zníženie členok rotácie a predchádzanie aktívny / pasívny. Mäkké, priedušné odnímateľná podšívka poskytuje viac pohodlné nosenie skúsenosti a viac aj účinok. Dva mäkké a nastaviteľný spona popruhy, ktoré môžu byť prispôsobené.

5. Okamžité Upokojenie Pokožky, Pohodlie a Prevencia úrazov: členok, ortézy poskytuje okamžité upokojenie pokožky, členok, že je zranený, pričom je aktívny, pohodlné a stabilné postavenie, a umožňuje stálu podporu. Poskytujú dôveru a zabrániť kone z stabilizačný a zabraňuje každodennej činnosti pri výkone


Napísať recenziu

Súvisiace produkty