Štítky: magic, prípade poker, kart závod, karty, známky, , prívesok pokerstars, calcul, uno útok kartová hra, 1 day acuvue kontakty, blaco hracie karty, nálepky poker stars.

€64.53 €67.22
 • Skladom
 • w1214


 • Vyučovanie Režim: CD
 • Hra Dĺžka: 0-30 minút
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Hra Obtiažnosť: Zš
 • Minimálne Hráč Číslo: 1
 • Stolné Hry Produkt: Karta Kryt
 • Druh: UNO Karty
 • Vek: >12 Rokov
 • Maximálny Hráč Číslo: Neobmedzený


Môžete vidieť neviditeľné značky označené hracie karty s týmto produkty

V8,V9,V10 všetky sú čitateľov. Na V10 je najlepší z nich.

Tento výrobok je pre magic ukazuje, prosím, nepoužívajte ju pre hazardné hry. Môžete nás kontaktovať pre viac informácií.

Pretože www.trojkolky-kvasnica.sk platformu poriadku, máme veľa rôznych označené hracie karty, ktoré neboli zobrazené. Ak potrebujete označených kariet iných značiek, môžete nás kontaktovať. Sme schopní prispôsobiť označené karty s akékoľvek bežné hracie karty. Vzhľadom niekto predstiera, že naša spoločnosť predávať produkty nižšej kvality, týmto prehlasujeme: Máme len tieto dve stránky a Whatsapp: www.cheatpoker.com www.markedcards8.com Whatsapp: 008613434123666 Nikdy sme autorizovaný niekto zastupovať našich výrobkov. Nemáme žiadne učni alebo študenti. Prosím, dajte si pozor, že bol oklamaný.

Infračervené Označené Karty Úvod

Infračervené označené poker poker, ktorá používa špeciálne infračervené neviditeľný atrament na označenie na zadnej strane poker. Špeciálne infračervené neviditeľný atrament nemôže byť uznaná voľným okom, a môže byť videný na sebe špeciálne infračervené okuliare alebo kontaktné šošovky. Podobný princíp bankoviek detektor, toto špeciálne infračervené neviditeľný atrament známka môže byť videný pomocou svetla s vlnovou dĺžkou líšiť od viditeľného svetla. Vďaka vlastnosti tohto špeciálne infračervené neviditeľný atrament, infračervené označené poker vyzerá rovnako ako bežné poker. Preto je ťažké nájsť, ostatné v procese používania. Každý infračervené označené poker je vytlačená s mäkkou vrstvou polyméru. Tento špeciálny ochranný film môže zabezpečiť, že ochranná známka nebude oxiduje alebo odplavené vody. A tento ochranný film nebude mať vplyv na pôvodné pocit a farebné hracie karty.

Výhody Našich Produktov

Sme profesionálne označených kariet výrobcu na mnoho rokov. Naša spoločnosť má najnovšie high-tech techniky a profesionálnych technikov. Využívame najmodernejšie neviditeľný atrament označiť hracie karty. Atrament je nezistiteľný s ľudskými očami. Len na sebe špeciálne poker reader môžete vidieť známky. Máme zákazníkov po celom svete ako je Amerika, Brazília, Rusko, Taliansko. Všetci sú spokojní s našimi výrobkami a naše služby. Môžeme označiť hracie karty s veľkým počtom písma v strede hracej karty tak, že je pre vás ľahké čítanie z ktoréhokoľvek miesta na dlhé stoly. Máme aj iné známky typov si môžete vybrať z. Ak chcete, aby sa vaše vlastné osobitné označenie karty, môžete nám! Môžeme vlastné označenie kariet pre vás. Čo chcete hrať triky v hre alebo magic show, výrazná kariet je veľmi užitočné pre vás. Sme importovať originálne hracie karty z pôvodnej krajiny. Preto naše označené karty sú vysoko kvalitné. Existuje mnoho druhov označených kariet na predaj v našom obchode, pre viac informácií nás môžete kontaktovať kedykoľvek.


Davron 989 Uz
2020-12-04
5/5
Very happy very good calite

Napísať recenziu

Súvisiace produkty