Štítky: rebrík na stenu, deka klip, rebrík, police, obliečky kryt klip, dospelý fleece perinu, deka do kočíka, klip deka, držiteľ deka, deka svorka, sherpa fleece perinu.

€3.50 €7.14
  • Skladom
  • w1181


  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Deka klipy


Funkcie:

*1. Ihly-zadarmo fixáciu a bez poškodenia na paplón: Vložiť ihly-free obliečky a román pracky dizajn, ktorý je bezpečnejšie ako tradičné magnetické deky klip a nepoškodia deka kryt a prikrývka.

*2. Zabrániť deka z bežecká: zabrániť dekou a prikrývka z toho, že je viazaná, a v pohybe, a opraviť prikrývku alebo prikrývku, aby sa zabránilo nepríjemné pocity vzhľadom k spánku, pretože deka nebude stal bordel. Klip je vhodný pre lôžkoviny do 10 KG.

*3. Jedným kľúčom odomknúť: nie je potrebné uvoľniť zariadenie, pohodlnejšie použitie.

*4. Rozsah použitia: upevňovacie zariadenie je vhodné pre anti-beh deka prikrývky, prestieradlá a matrace, ukladanie a usporiadanie ponožky, skladovanie záclony a potravín tesnenia a vlhkosti-dôkaz predpisov.

*5. Krásne tvar: svetlo a krásna, jednoduchá inštalácia, nie je potrebné opraviť ihly, žiadne poškodenie na textílie, trvanlivé.

Špecifikácia:

Farba: ružová, modrá, biela

Materiál: plast

Hmotnosť: 170 g (vrátane úložný box)

Špecifikácia: 6pcs posteľ list stanovenie klip + úložný box

Pripomenul:

1. Všetky obrázky sú profesionálne farebné kalibrované, ale kvôli rôznym okolitého svetla a zobrazenie nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázky a objekty, ktoré vidíte. Vezmite prosím na vedomie, že.

2. Údaje je ručne merané, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Baliaci Materiál Zoznamu:

Stanovenie klip * 6

Úložný box * 1


Napísať recenziu

Súvisiace produkty