Štítky: prihláste sa cínu, vysoká, tin dosku, nálepku varovať, elektrické prihlásiť, pokemon, vysoké napätie prihlásiť, retro, nebezpečenstvo, nebezpečenstvo odtlačkový.

€4.10 €7.46
  • Skladom
  • w101


  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Veľkosť: 8" x 12" Prémiový Matný

Premium Triedy Sign - Vyrobené z .040" hliník (60% hrubšie ako ostatné .025" hliníka a cínu známky), tento 8-palcový o 12 palcový prihlásiť sa je vyrobený v USA Americký vyrobené materiály a American remeslá. Pozostáva z obrázku pečené do NÍZKY LESK prášková vrstva nad hrubé ťažký rozchod hliníka. Obrázok má vzhľad veku a zvetrané podpísať s simulované zahrdzavené hrany a zdrsní a vyblednuté farby na nízky lesk prach potiahnutý povrch. Má hladké zaoblené hrany a obsahuje montážne otvory.

Každé znamenie je vyrobený na objednávku a individuálne ručne. Nájdete tu reprodukcie, ročník hľadáte originálne vzory, čisté, nové hľadá známky bez korózie a škrabancov, a mnoho prispôsobené návrhy. Naše známky skvelé darčeky a sú tiež ideálne pre váš domov, kanceláriu, podnikanie, garáž, muž jaskyňa, ona haly, internátu, hry miestnosť, kuchyňa alebo akékoľvek miesto, ktoré chcete zobraziť tento jedinečný prihlásiť. Máme niekoľko tisíc rôznych prevedeniach dostupný s viac pridávané každý deň.

Personalizácia :

Ponúkame mnoho štýlov personalizované značky, veľa, že môže byť prispôsobený s mená alebo dôležité dátumy.

Cena tohto znamenia patrí DOPRAVA ZADARMO, ktoré zvyčajne trvá 3 až 5 dní v Spojených Štátoch. Premium Trieda - Vyrobené z .040" hrubé hliníkové (60% silnejší ako .025" hliníkové alebo cínu známky) s nádherným nízky lesk prach potiahnutý povrch pre skvelý vzhľad a pocit! alebo Odolné hliníkové nebude hrdze, 8 cm x 12 palcov w/ zaoblené rohy a montážne otvory Vyrobené a dodané v USA. Nenechajte sa zmiasť tým, lacné falzifikáty známky zo zámoria. Toto je Americká Urobil! Zvyčajne dodanie DO 1 až 2 DNÍ. DOSTAŤ JU v 4-5 DNÍ od USA Mfi.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty